Pracep
Tamoil

Tamoil Praha se zabývá zejména nákupem, distribucí a prodejem pohonných hmot. Samotný prodej uskutečňuje prostřednictvím vlastní maloobchodní sítě čerpacích stanic.

 
BP

Aktualizační soubory pro aplikace DPS a Sklad pro střediska Praha, Kralupy nad Vltavou, Kutná Hora, Bratislava, Levice. Stránky slouží hlavně pro kontrolu a synchronizaci aktuálních verzí uvedených produktů.

Castrol
 
Habar

Pomocné soubory pro firmu, věnující se nejen celním informačním systémům, ale i podpoře orgánům státní správy a firmám jako Plzeňský prazdroj a.s., Global a.s. a mnoha dalším.

Clo
 
Race

Stránky, věnující se podpoře aplikace "RaceControl" pro vyhodnocování výsledků závodů, vedených dle pravidel Českého svazu jachtingu. Připomínám jen, že zde najdete pouze aktualizace a pomocné soubory! Pokud chcete kompletní aplikaci, je třeba obrátit se na www stránky ČSJ nebo přímo na jejího sekretáře.

CSJ
 
CPA

Pokud máte malé přírůstky v rodině, bydlite v Praze a potřebujete oddechnout, jukněte na tuhle stránku - "Centrum péče o dítě" -. Aktualizační soubory pro aplikaci WaterGate.

Kacka